Монітор LG 27QN880 27 "
Відео 8Фото 19 |
Високоякісний універсальний монітор wqhd-роздільної здатності з тонкорамочним 27-дюймовим екраном, оригінальною настроюється ергономічною підставкою, що забезпечує розширене регулювання, хорошим колірним охопленням і вбудованою стереосистемою (2х5 Вт). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для професійного та побутового використання. Буде корисний в процесах обробки різного цифрового медіаконтенту, створення або редагування векторної і растрової графіки.
Добре покаже себе при використанні в складі робочих станцій для CAD/CAE-систем. Підійде для домашніх користувачів віддають перевагу великі діагоналі. Значна деталізація напівглянцевого екрану (108 ppi або 42 пікс/см) забезпечує чітке і рівне зображення без кристалічного ефекту і пікселізації. В основі монітора LG 27qn880 використана повноцінна 8-бітна матриця типу IPS з роздільною здатністю 2560х1440 і LED-підсвічуванням без ШІМ-мерехтіння. Така зв'язка забезпечує гідний рівень максимальної яскравості (до 350 кд/м²) для коректного виведення зображень з розширеним динамічним діапазоном HDR10. Ергономічна підставка з кріпленням-струбциною дає можливість налаштувати ідеальне положення екрану для комфортного і безпечного використання (в т.ч. доступна зміна орієнтації альбомної в портретну).
Купити LG 27QN880 27 "
Усі ціни 58 →LG 27" Ergo 27QN880-B Black | 13 999 грн. |
Монітор 27" LG 27QN880-B 2xHDMI DP USB-C MM IPS QHD 75Hz sRGB 99 FreeSync | 13 999 грн. |
Монітор 27" LG 27QN880-B Black | 13 999 грн. |
Монитор LG 27" 27QN880-B IPS Black 27QN880-B | 13 665 грн. |
LG 27QN880-B | 13 523 грн. |