Монітор LG 55VL5PJ-A 55 "
Фото 8 |
LG 55VL5PJ-A 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
55" РК-панель на базі webOS 4.1. Вбудована пам'ять 8 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 55VL5PJ-A 55 "
Усі ціни 9 →Інформаційний дисплей LG 55VL5PJ-AБренд: LG Тип: ? Інформаційни Davi.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 120 000 грн. |
Дисплей 55" LG 55VL5PJ FHD 3.5мм 500nit 24/7 webOS IP5x 55VL5PJ-AДисплей VL5PJ з великим розміром екрану та IPS матрицею.Описан Офіційний партнер LG Moyo.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 175 464 грн. |
Дисплей 55" LG 55VL5PJ (55VL5PJ-A)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 175 464 грн. |
Дисплей 55" LG 55VL5PJ (55VL5PJ-A) | 175 464 грн. |
Дисплей 55" lg 55vl5pj fhd 3.5мм 500nit 24/7 webOS IP5x 55vl5pj-aХудожественное погружение, непреодолимое очарование
Возможность последовательно Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 189 502 грн. |
ще 4 пропозиції
Серія LG РК панелі (комерція)Порівняти в таблиці →
від 190 766 грн.
РК панель, 98 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 1 459 240 грн.
РК панель, 55 ", 1920x1080 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN
від 518 840 грн.
інфо-дисплей, 88 ", 3840x1080 (32:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 3.1, кардридер
від 302 160 грн.
інфо-дисплей, 86 ", 3840x600 (58:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
від 41 520 грн.
РК панель, 55 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 10 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 39 491 грн.
РК панель, 55 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 634 160 грн.
РК панель, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 3.1, кардридер
від 348 600 грн.
інфо-дисплей, 86 ", 3840x600 (58:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, кардридер
від 22 240 грн.
РК панель, 32 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 10 мс, 60 Гц, HDMI, LAN, динаміки
від 832 320 грн.
РК панель, 98 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, DVI-D, HDMI, LAN
від 245 760 грн.
РК панель, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
від 165 360 грн.
РК панель, сенсорний, 75 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, LAN, USB 3.1, динаміки
від 49 760 грн.
РК панель, 55 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 32 680 грн.
РК панель, 49 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 9 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 211 000 грн.
РК панель, 49 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN
від 122 120 грн.
РК панель, сенсорний, 86 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, LAN, USB 3.1, динаміки
від 136 640 грн.
РК панель, сенсорний, 55 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 9 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 152 520 грн.
відеостіна, 49 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 290 840 грн.
РК панель, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN
АксесуариВсі аксесуари для LG 55VL5PJ-A →
від 189 100 грн.
відеостіна, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
від 145 120 грн.
відеостіна, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
від 162 520 грн.
відеостіна, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 3.1
від 163 160 грн.
відеостіна, 55 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 9 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 199 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 968 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR