Пральна машина LG AI DD F2WV3S7S6E білий
Фото 14 |
LG AI DD F2WV3S7S6E білий |
|
Технологія AI DD автоматично визначає тип тканини та встановлює відповідний режим прання. Прання паром. Управління через інтернет.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG AI DD F2WV3S7S6E білий
Усі ціни 32 →Пральна машина LG F2WV3S7S6E | 18 992 грн. |
Пральна машина автоматична LG F2WV3S7S6E | 18 199 грн. |
Пральна машина автоматична LG F2WV3S7S6E | 19 110 грн. |
Стиральная машина Lg F2WV3S7S6E | 19 246 грн. |
LG F2WV3S7S6E | 18 950 грн. |
ще 20 пропозицій
2 вересня 2022, 21:13
Зібрана в якій країні? #
Добрий вечір! Зібрана в якій країні? Надписи програм якою мовою?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →