Холодильник LG GW-B509SAUM нержавіюча сталь
Фото 14 |
LG GW-B509SAUM нержавіюча сталь |
|
Побутовий інверторний двокамерний холодильник, який може похвалитися як привабливим зовнішнім дизайном, так і просунутим оснащенням. Модель представлена на ринку популярним південнокорейським брендом LG в 2021 році і позиціонується виробником у вищий ціновий сегмент, як для пристрою цього типу. Може послужити хорошим вибором для сімейства з 3-4 чоловік. Загальний корисний об'єм холодильника LG GW-B509SAUM становить 384 л.кожна з робочих камер має окремий контур охолодження.
Система динамічного охолодження і система охолодження дверей Door Cooling + забезпечують максимально рівномірний розподіл холодного повітря по всьому об'єму камер. Ємність холодильного відділення становить 277 л, всередині передбачена зона свіжості FRESH Converter і зона вологості FRESH Balancer, є поличка для пляшок і спеціальна складна поличка, яка стане в нагоді на розміщення високого посуду.
Морозилка на 107 л традиційно розміщена знизу, може підтримувати температуру всередині на рівні до -24 °C, а також здатна заморожувати до 12 кг свіжих продуктів за добу. Серед іншого пристрій оснащений зручною зовнішньою сенсорною панеллю управління і підтримує можливість управління безпосередньо зі смартфона користувача. Модель Енергоефективна (енергоспоживання відповідає класу А++), а також дуже тиха в роботі (рівень шуму не вище 36 дБ).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG GW-B509SAUM нержавіюча сталь
Усі ціни 37 →LG LG GW-B509SAUM | 31 399 грн. |
Холодильник LG GW-B509SAUM | 27 783 грн. |
LG GW-B509SAUM | 27 783 грн. |
Холодильник LG GW-B509SAUM | 29 999 грн. |
Холодильник Lg GW-B509SAUM | 31 499 грн. |
Модификації LG GW-B509SAUM
Ціни на LG GW-B509SAUM |
---|---|---|---|---|
LG GW-B509SEUM бежевий | від 23 771 грн. | 77 пропозицій | ||
LG GW-B509SAUM нержавіюча сталь | від 26 223 грн. | 37 пропозицій | ||
LG GW-B509SMUM сріблястий | від 23 569 грн. | 70 пропозицій | ||
LG GW-B509SBUM чорний | від 26 633 грн. | 63 пропозиції |