Холодильник LG GW-B509SQKM білий
Фото 15 |
LG GW-B509SQKM білий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG GW-B509SQKM білий
Усі ціни 53 →LG LG GW-B509SQKM | 26 899 грн. |
Холодильник LG GW-B509SQKM | 26 999 грн. |
Холодильник LG GW-B509SQKM | 24 097 грн. |
LG GW-B509SQKM | 24 098 грн. |
Холодильник LG GW-B509SQKM | 26 999 грн. |
Розміри просторі, інверторний компресор працює тихо, не вищий за 40 дБ. Висвітлення відмінне. Місткість, інверторний компресор, доводчик закриття дверей, охолодження полиць дверей, освітлення. Іноді відзначається вібрація скляних полиць. Валерий Олейник: користуюся LG GW-B509SLKM кілька місяців |
Холодильник LG GW-B509SQKM задовольняє потреби у зберіганні харчових припасів для сімей з 3-4 осіб. Модель виконана у класичному двокамерному форматі з морозилкою внизу. Зростання агрегату становить 203 см.
Під керуванням інвертора
Працює холодильник під керуванням інверторного приводу Smart Inverter. Компресор пристрою видає мінімум шуму (36 дБ) та може похвалитися економічним енергоспоживанням (клас А++). Контурів охолодження у моделі два – температуру в морозильній камері та холодильному відділенні передбачається налаштовувати окремо. Для встановлення температурних режимів використовується зовнішня сенсорна панель, на яку також винесені кнопки активації програм швидкого охолодження та заморожування, включення економічного режиму та дитячого замку.
Багатопотокове охолодження
Холодильна камера LG GW-B509SQKM об'ємом 277 л поділена на окремі зони п'ятьма поличками із загартованого скла. У нижній частині холодильного відсіку розміщується висувна скринька Fresh Zone, де передбачається зберігати свіжі фрукти та овочі. Рівномірне охолодження внутрішнього простору забезпечується завдяки багатопотоковій системі подачі холодного повітря Multi Air Flow. Температуру поблизу дверей знижує фірмова розробка DoorCooling+, основу якої формують вентиляційні отвори в передній частині верхнього сегмента холодильника.
Морозильна камера
107-літрова морозилка холодильного агрегату містить три висувні бокси, включаючи великий ящик для замороженого м'яса або риби Big Freezing Zone. Морозильна камера характеризується продуктивністю заморозки до 12 кг на добу та автономним збереженням холоду протягом 16 годин. Насамкінець свідчить інтелектуальна система діагностики вузлів Smart Diagnostics, що допомагає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без необхідності виклику спеціаліста з сервісного центру додому.
Модификації LG GW-B509SQKM
Ціни на LG GW-B509SQKM |
---|---|---|---|---|
LG GW-B509SEKM бежевий | від 22 325 грн. | 78 пропозицій | ||
LG GW-B509SQKM білий | від 23 397 грн. | 54 пропозиції | ||
LG GW-B509SLKM графіт | від 22 295 грн. | 73 пропозиції |