LG TONE Free FN4 (HBS-FN4)
Відео 17Фото 19 |
LG TONE Free FN4 |
|
Вакуумні TWS-навушники від LG із вбудованим DSP-процесором та динаміками, за розробку яких відповідали фахівці з британської компанії Meridian. Ця компанія випустила перший у Великій Британії комерційний CD-плеєр, розробила MLP-компресію, яка використовується в DVD-аудіо і вигадала новий аудіоформат стиснення MQA. Спеціально для серії LG Tone Free вони провели перебалансування капсул, а також розробили новий DSP-процесор з підтримкою MQA та нові динамічні випромінювачі.
Зокрема, край діафрагми виготовлений із високоякісного силіконового матеріалу, купол із міцнішого металу, а демпфер має більш щільну структуру, ніж у звичайних навушників компанії. Незважаючи на зменшений розмір випромінювачів (6 мм проти стандартних 10 мм), навушники виділяються якісним опрацюванням басу. Крім цього фахівці з Meridian додали підтримку об'ємного просторового звуку Headphone Spatial Processing, який краще всього відкривається в іграх і фільтрах.
LG TONE Free FN4 належать до середнього цінового сегменту і можуть вважатися спрощеною версією навушників TONE Free FN7 та FN8, з тією різницею, що в них немає вбудованої системи активного шумоподавлення, відсутня швидка зарядка, а в зарядному кейсі немає антибактеріальної лампи UV Nano. Взагалі, це фішка всієї серії, проте у випадку з FN4 корейський розробник обмежився лише гіпоалергенними амбушюрами з нетоксичного медичного силікону.
Для підключення до джерела зв'язку в навушниках передбачено енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.0. Заявлений час автономної роботи складає 6 годин. Для заряджання та транспортування навушників передбачений стильний кейс із вбудованим акумулятором, здатний збільшити час автономної роботи до 18 годин. Завдяки вологозахисту корпусу IPX4 навушники можна розглядати на роль спортивних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG TONE Free FN4
Усі ціни 15 →LG TONE Free FN4 True Wireless Black (HBS-FN4.ABRUBK) | 1 999 грн. |
Наушники Lg Tone Free FN4 True Black (HBS-FN4.ABRUBK) | 1 993 грн. |
Наушники TWS ("полностью беспроводные") LG TONE Free FN4 True Wireless Whi | 1 879 грн. |
Бездротові навушники LG TONE Free FN4 True Wireless Black (HBS-FN4.ABRUBK) | 1 379 грн. |
Навушники LG TONE Free FN4 True Wireless White (HBS-FN4.ABRUWH) TONE Free | 1 696 грн. |