Тепловий насос LG HN1639NK3/HU123.U33 12 кВт 3ф (400 В)
345 231 грн. Купити! Тепловой насос LG HN1639.NK3/HU123.U43, 12 кВт, 3 фази THERMA VTeplokram.com.uaЗ нами 2 роки (Івано-Франківськ) Поскаржитись |
LG HN1639NK3/HU123.U33 12 кВт 3ф (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LG HN1639NK3/HU123.U33
Ціни на LG HN1639NK3/HU123.U33 |
---|---|---|---|---|
LG HN1616NK3/HU051.U43 5 кВт 1ф (230 В) | від 276 545 грн. | 1 пропозиція | ||
LG HN1616NK3/HU071.U43 7 кВт 1ф (230 В) | від 288 641 грн. | 1 пропозиція | ||
LG HN1616NK3/HU091.U43 9 кВт 1ф (230 В) | від 247 000 грн. | 2 пропозиції | ||
LG HN1616NK3/HU121.U33 12 кВт 1ф (230 В) | від 327 609 грн. | 1 пропозиція | ||
LG HN1639NK3/HU123.U33 12 кВт 3ф (400 В) | від 345 231 грн. | 1 пропозиція | ||
LG HN1616NK3/HU141.U33 14 кВт 1ф (230 В) | від 342 828 грн. | 1 пропозиція | ||
LG HN1639NK3/HU143.U33 14 кВт 3ф (400 В) | від 361 251 грн. | 1 пропозиція | ||
LG HN1616NK3/HU161.U33 16 кВт 1ф (230 В) | від 293 000 грн. | 3 пропозиції | ||
LG HN1639NK3/HU163.U33 16 кВт 3ф (400 В) | від 293 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →