Акумулятор LG INR18650-MJ1 3500 mAh
LG INR18650-MJ1 3500 mAh велика ємність |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG INR18650-MJ1 3500 mAh
Аккумулятор 18650 Li-Ion LG INR18650MJ1 (LG MJ1), 3500mAh, 10A, 4.2 / 3.65 | 208 грн. |
LG INR18650MJ1 Li-Ion 3500 mAh Green | 299 грн. |
Акумулятор 18650 LG INR18650MJ1 (LG MJ1) 3500mAh літій-іонний, | 346 грн. |
LG Акумулятор 18650 Li-Ion INR18650MJ1 ( MJ1), 3500mAh, 10A, 4.2/3.65/2.5 | 399 грн. |
Акумулятор Li-Ion 18650 LG INR18650MJ1 (LG MJ1), 3500mAh, 10A, 4.2/3.65/2. | 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →