Монітор LG UltraGear 32GQ850 31.5 " чорний
Відео 11Фото 14 |
LG UltraGear 32GQ850 31.5 " чорний
2022 рікUltraGear (ігрові)ігровийHDMI 2.1HDRAdaptive-SyncFreeSyncхаб USB 3.0тонка рамкахороший DCI-P3
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:260 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG UltraGear 32GQ850 31.5 " чорний
Усі ціни 39 →Монітор LG UltraGear 32GQ850-BБренд: LG Тип: Монітор Діагональ екрану, дюймів: 31,5 Тип РК-матриці: IPS Формат зображення: 16:9 Роздільна... щездатність, точок: 2560x1440 Крок точок, мм: 0,2724 Час реакції, мс: 1 Кут огляду, гор/верт: 178/178 Тип системи підсвітки: WLED Максимальна яскравість, кд/м2: 450 Контрастність: 1000: 1 (Mega) HDR: + (HDR 600) Розширена колірна гамма: 98% DCI-P3 Покриття екрану: антиблікове Частота оновлення, Гц: Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 25 900 грн. |
Монітор ігровий 31.5" LG 32GQ850-B | 31 999 грн. |
Монитор Lg 32GQ850-BПокрытие экрана: антибликовое / Формат изображения: 16:9 / Тип ЖК-матрицы: IPS / Разрешение: Wide Quad HD (2560x1440) / Время... щереакции, мс: 1 / Угол обзора, гор / верт: 178 / 178 / Разъемы: Выход на наушники, HDMI, DisplayPort / Частота обновления экрана, Гц: 240 / Стандарт VESA: 100x100 / Диагональ: 31.5" ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 31 999 грн. |
Монітор Lg 32GQ850-BПокриття екрану: антибликовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Wide Quad HD (2560x1440)... ще/ Час реакції, мс: 1 / Кут огляду, гор / верт: 178 / 178 / Роз'єми: Выход на наушники, HDMI, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 240 / Стандарт VESA: 100x100 / Діагональ: 31.5" Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 31 999 грн. |
LG UltraGear 32GQ850-BОписание В этой модели монитора LG 32GQ850-B применены новые технологии, чтобы поразить самых взыскательных геймеров превосх... щеодным качеством изображения и скоростью работы. Он также имеет модернизированн Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 25 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія LG UltraGear (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 12 199 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 9 490 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 860 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 19 414 грн.
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 9 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 28 999 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 12 236 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 11 260 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 18 950 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 11 277 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 40 999 грн.
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 31 300 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 7 872 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 25 499 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 57 997 грн.
ігровий, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 23 699 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 27 399 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 7 679 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 48 400 грн.
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 299 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
Відеоогляди
32 inch 1440p eSports/Creative monitor - LG UltraGear 32GQ850-B
12 серпня 202235 760 переглядів
LG UltraGear 32GQ850-B Fullscreen 4K Fix.
26 січня 20234 731 перегляд
LG 32GQ850 $599 32GQ950 $899 Price Drop Amazon Prime Day Sale
11 жовтня 20223 057 переглядів
LG UltraGear : 32GQ850 – 32” QHD 240Hz(O/C 260Hz) Gaming Monitor I LG
14 жовтня 202218 678 переглядів
Next Gen LG 32GQ850 1440p 240hz HDR600 Console PC Review
15 листопада 202232 745 переглядів
LG 32GQ850-B 32” UltraGear™ QHD (2560 x 1440) Nano IPS Gaming Monitor with 240Hz Refresh Rate
7 жовтня 20222 230 переглядів
LG 32GQ850-B UltraGear 240Hz Monitor Review
27 серпня 202272 919 переглядів
LG 32GQ850-B UltraGear 240Hz Monitor Unboxing
20 серпня 202223 942 перегляда
LG UltraGear 32GQ850-B l 240Hz高速表示で、もっと滑らかに
6 вересня 20221 202 перегляда
LG 32GQ950 PRICE DROP $999 LG 32GQ850 $799
18 липня 20226 267 переглядів
New LG 27GP95R Pre Review LG 32GQ950 32GQ850 48GQ900 OLED
8 червня 202229 730 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 27 760 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, HDR, TÜV Rheinland
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 968 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 586 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 651 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 339 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR