Монітор LG UltraWide 34WP550 34 " чорний
Фото 8 |
Купити LG UltraWide 34WP550 34 " чорний
Усі ціни 13 →LG UltraWide 34WP550-B | 12 599 грн. |
РК монітор LG 34WP550-B 34WP550-B.AEU | 11 787 грн. |
Монітор LG 34" 34WP550B | 12 095 грн. |
LG 34" 34WP550B | 11 800 грн. |
LG 34" 34WP550B | 12 095 грн. |
Доступний надширокий
Надширокоформатний 34-дюймовий монітор компанії LG може похвалитися чи не найдоступнішим цінником на ринку. Це робить його дешевим "вхідним квитком" в UltraWide-переваги. Незважаючи на ціну LG UltraWide 34WP550 обзавівся дуже тонкими рамками, базовим набором портів (2 HDMI та вихід для навушників) і навіть підтримкою HDR (хоча вона скоріше формальна).
На 33% більше простору за шириною
Монітор має співвідношення сторін 21:9 та дає плюс 33% простору по ширині екрану на тлі стандартних широкоформатних моделей. По суті, це місце для ще одного (третього або четвертого) вікна робочої програми. Також екстра-ширина не буде зайвою у відеоредакторі, електронних таблицях при роботі з графіками.
IPS-матриця, що використовується тут, забезпечує широкі кути огляду, корисні при колективній роботі, наприклад, необхідності демонстрації даних колегам. Підставка регулює висоту екрана (діапазон 11 см). Для надшироких рішень це зручно тим, що дозволяє розмістити під дисплеєм ультрабук (ще +1 до багатозадачності). Якщо подібна фіча вам не потрібна, то у продажу зустрічається молодша модель UltraWide 34WP500, де змінюється лише нахил.
Для інших сценаріїв
Виробник позиціонує LG UltraWide 34WP550 як монітор для тих, хто працює з даними, споживає контент і іноді грає. Геймерський "набір" хоч і базовий, але включає невеликий час відгуку (5 мс GtG), підтримку AMD FreeSync та додаткові ігрові опції: приціл та висвітлення темних ділянок сцени Black Stabilizer.
Деталізація зображення цілком прийнятна (роздільна здатність 2560x1080 пікселів при розмірі пікселя 0.31 мм). Аналогічно справи і з колірним охопленням (95% простору sRGB). Скромна пікова яскравість (250 кд/м²) точно не розкриє всієї краси HDR-контенту, а помірна контрастність (1000:1) разом зі схильністю бюджетних IPS-панелей до засвітів явно не ідеальна для перегляду в умовах приглушеного світла в приміщенні. Але в будь-якому разі за свої гроші LG UltraWide 34WP550 – гідний вибір для роботи та не тільки.