Варильна поверхня LIBERTY PG3121BG-CCAV бежевий
LIBERTY PG3121BG-CCAV бежевий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY PG3121BG-CCAV бежевий
Усі ціни 30 →LIBERTY PG3121BG-CCAV (455) | 4 260 грн. |
Варильна поверхня газова Liberty PG3121BG-CCAV (455) | 4 049 грн. |
LIBERTY PG3121BG-CCAV (455) | 4 239 грн. |
Варочная поверхность Liberty PG3121BG-CCAV (455) | 3 847 грн. |
Варильна поверхня газова Liberty PG3121BG-CCAV (455) | 4 126 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації LIBERTY PG3121BG-CCAV
Ціни на LIBERTY PG3121BG-CCAV |
---|---|---|---|---|
LIBERTY PG3121BG-CCAV бежевий | від 3 710 грн. | 31 пропозиція | ||
LIBERTY PG3121BG-CCW білий | від 3 710 грн. | 30 пропозицій | ||
LIBERTY PG3121BG-CCB чорний | від 3 507 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →