Змішувач Lidz 10 30 006-1
Lidz 10 30 006-1 |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 10 30 006-1
Усі ціни 43 →Змішувач для ванни Lidz (NKS) 10 30 006-1 нікель LIDZNKS103000600 | 2 437 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (NKS)-10 30 006 00 (LIDZNKS103000600) LIDZNKS10300 | 2 437 грн. |
Lidz Lidz Kubis 006 LDKUB006NKS28536 LIDZNKS103000600 | 2 270 грн. |
Кран для ванної одновентильний із довгим носиком LIDZ 10 30 сатин нержавію | 2 270 грн. |
Lidz (NKS) 10 30 006-1 | 2 242 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →