Змішувач Lidz 12 32 020F-9
Фото 6 |
Lidz 12 32 020F-9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 12 32 020F-9
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Lidz (NKS) 12 32 020F-9 нікель LIDZNKS123202223 | 2 430 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (NKS)-12 32 022 23 (LIDZNKS123202223) L | 2 430 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з фільтром Lidz (NKS) 12 32 020F-9 | 1 888 грн. |
Змішувач для кухні LIDZ NKS 12 32 020F-9 з підключенням до фільтра (LIDZNK | 1 697 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (NKS) 12 32 020F-9 LIDZNKS123202223 | 2 430 грн. |
Змішувач на кухню Lidz (NKS) 12 32 020F-9 з підключенням до фільтра, кран | 2 430 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →