Змішувач Lidz 14 34 014 07
Відео 1Фото 6 |
Lidz 14 34 014 07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 14 34 014 07
Усі ціни 33 →Змішувач для кухні Lidz хром LIDZCRM143401407 | 788 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM)-14 34 014 07 (LIDZCRM143401407) LIDZCRM14340 | 788 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний LIDZ 14 34 хром силумін LIDZCRM143401407 | 790 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (CRM)-14 34 014 07 | 790 грн. |
Змішувач для кухні LIDZ CRM 14 34 014F-7 (LIDZCRM143401407) | 788 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →