Змішувач Lidz 19 46 006-1
Фото 6 |
Lidz 19 46 006-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 19 46 006-1
Усі ціни 45 →Змішувач для ванни Lidz (CRM) 19 46 006-1 хром LDGLO006CRM35118 | 1 316 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (CRM) 19 46 006-1 New (LIDZCRM19460061) LIDZCRM194 | 1 300 грн. |
Lidz Lidz Gloria 006 LDGLO006CRM35118 LIDZCRM19460061 | 1 334 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом LIDZ 19 46 хром силу | 1 334 грн. |
Lidz (CRM) 19 46 006-1 New | 1 317 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →