Кухонна мийка Lidz 48x48 0.6 485x485
Фото 7 |
Lidz 48x48 0.6 |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 48x48 0.6 485x485
Кухонна мийка Lidz 4848 0.6мм Satin LIDZ4848SAT06 | 838 грн. |
Кухонна мийка Lidz 4848 Satin 0,6 мм (LIDZ4848SAT06) LIDZ4848SAT06 | 839 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 4848 Satin 0,6 мм (LIDZ4848SAT06) | 839 грн. |
Кухонна мийка Lidz 4848 0,6 мм Micro Decor (LIDZ4848MDDEC06) | 965 грн. |
Кухонна мийка Lidz Micro Decor 4848 LIDZ4848MDDEC06 | 977 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →