Кухонна мийка Lidz 490A 0.8 490x490
Lidz 490A 0.8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 490A 0.8 490x490
Кухонна мийка Lidz 490-A 0.8мм Micro Decor LIDZ490AMICDEC | 1 065 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 490-A Satin 0,8 мм (LIDZ490ASAT) | 953 грн. |
Кухонна мийка Lidz 490-A Micro Decor 0,8 мм (LIDZ490AMICDEC) LIDZ490AMICDE | 1 065 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 490-A Micro Decor 0,8 мм (LIDZ490ADEC) | 1 065 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →