Кухонна мийка Lidz 615x500/200 610x495
Фото 27 |
Lidz 615x500/200 610x495780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 615x500/200 610x495
Усі ціни 41 →Lidz Lidz 620x500/200 WHI-01 (LIDZWHI01615500200) | 3 678 грн. |
Кухонна мийка Lidz 620x500/200 BLA-03 (LIDZBLA03615500200) LIDZBLA03620500 | 3 632 грн. |
Lidz 620x500/200 WHI-01 (LIDZWHI01615500200) | 3 632 грн. |
Мийка для кухні Lidz 620x500/200 WHI-01 білий (LIDZWHI01615500200) LIDZWHI | 3 632 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 615x500/200 GRA-09 (LIDZGRA09615500200) | 4 847 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lidz 615x500/200
Ціни на Lidz 615x500/200 |
---|---|---|---|---|
Lidz 615x500/200 610x495 | від 2 757 грн. | 49 пропозицій | ||
Lidz 780x495/200 780x500 | від 4 700 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →