Кухонна мийка Lidz 66x42 0.8 660x420
Фото 11 |
Lidz 66x42 0.8 660x420760x420 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 66x42 0.8 660x420
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Lidz 6642 0.8мм Satin LIDZ664208SAT | 1 371 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6642 Micro Decor 0,8 мм (LIDZ664208MICDEC) | 1 562 грн. |
Кухонна мийка Lidz 6642 Micro Decor 0,8 мм (LIDZ664208MICDEC) LIDZ664208MI | 1 543 грн. |
Мийка для кухні 6642 Micro Decor 0,8мм Lidz | 1 543 грн. |
Кухонна мийка Lidz 6642 0.8мм Micro Decor LIDZ764208SAT LIDZ664208MICDEC | 1 562 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Lidz 66x42 0.8
Ціни на Lidz 66x42 0.8 |
---|---|---|---|---|
Lidz 66x42 0.8 660x420 | від 1 354 грн. | 8 пропозицій | ||
Lidz 76x42 0.8 760x420 | від 1 262 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →