Змішувач Lidz 75 21 269F
Фото 3 |
Lidz 75 21 269F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 269F
Усі ціни 13 →Кран на воду для кухні Lidz (CRM) 75 21 269F LIDZCRM302126900 | 295 грн. |
Кран на одну воду для умивальника LIDZ 75 21 хром силумін LIDZCRM302126900 | 280 грн. |
Кран на одну воду для кухні Lidz (CRM) -30 21 269 00 SD00028407 | 280 грн. |
Монокран Lidz (CRM)-30 21 269 00 SD00028407 | 277 грн. |
Кран на одну воду для кухні Lidz (CRM) 75 21 269F | 277 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →