Змішувач Lidz 75 21 271F-2
Фото 4 |
Lidz 75 21 271F-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 271F-2
Усі ціни 25 →Змішувач для кухні Lidz (CRM)-30 21 271 02 (LIDZCRM302127102) LIDZCRM30212 | 798 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний LIDZ 75 21 хром силумін LIDZCRM302127102 | 785 грн. |
Змішувач для кухні Lidz Lamb 272F Хром (LDLAM272FCRM22018) LDLAM272FCRM220 | 785 грн. |
Змішувач для кухні LIDZ CRM 75 21 271F-2 (LIDZCRM302127102) | 798 грн. |
Змішувач для кухні Lidz Lamb 272F двовентильний LDLAM272FCRM22018 Chrome S | 785 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →