Змішувач Lidz 75 21 271F-3
Фото 4 |
Lidz 75 21 271F-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 271F-3
Усі ціни 16 →Змішувач для кухні Lidz (CRM)-30 21 271 03 (LIDZCRM302127103) LIDZCRM30212 | 798 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний LIDZ 75 21 хром силумін LIDZCRM302127103 | 808 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) -75 21 271F-3 SD00027987 | 808 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 271F-3 | 808 грн. |
Смеситель для кухни Lidz (CRM)-30 21 271 03 SD00027987 | 798 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →