Змішувач Lidz 75 21 271F-6
Фото 7 |
Lidz 75 21 271F-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 271F-6
Усі ціни 17 →Змішувач для кухні Lidz (CRM)-30 21 271 06 (LIDZCRM302127106) LIDZCRM30212 | 798 грн. |
Кран для кухні двовентильний LIDZ 30 21 хром силумін LIDZCRM302127106 | 808 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) -30 21 271 06 SD00028116 | 808 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 271F-6 | 808 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 271F-6 | 808 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →