Кухонна мийка Lidz 78x50 0.8 780x500
Фото 7 |
Lidz 78x50 0.8 |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 78x50 0.8 780x500
Кухонна мийка з додатковою чашею Lidz 7850 0,8 мм Satin (LIDZ7850SAT8) LID | 2 108 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 7850 Micro Decor 0,8 мм (LIDZ7850MDEC) | 2 599 грн. |
Кухонна мийка з додатковою чашею Lidz 7850 0,8 мм Micro Decor (LIDZ7850MDE | 2 503 грн. |
Lidz Кухонна мийка з додатковою чашею Lidz 7850 0,8 мм Satin (LIDZ7850SAT8 | 2 212 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →