Кухонна мийка Lidz 860x500/240 855x500
Фото 37 |
Lidz 860x500/240 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 860x500/240 855x500
Усі ціни 9 →Кухонна мийка Lidz 860х500/240 WHI-01 (LIDZWHI01860500240) LIDZWHI01860500 | 6 587 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 860х500/240 MAR-07 (LIDZMAR07860500240) | 7 087 грн. |
Кухонна мийка Lidz 860х500/240 COL-06 (LIDZWCOL06860500240) LIDZWCOL068605 | 6 587 грн. |
Кухонна мийка Lidz 860х500/240 MAR-07 (LIDZMAR07860500240) LIDZMAR07860500 | 6 587 грн. |
Кухонна мийка Lidz 860х500/240 GRA-09 (LIDZGRA09860500240) LIDZGRA09860500 | 6 587 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →