Змішувач Lidz 90 00 078 00
Фото 6 |
Lidz 90 00 078 00 |
|
Відстань спрацьовування датчика: 20 – 30 см. Функція автоматичного вимкнення подачі води.
Батарейки в комплект не входять (АА 4 шт.).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 90 00 078 00
Усі ціни 48 →Змішувач для раковини сенсорний Lidz 90 00 078 00 хром LDTEC078CRM32534 | 3 832 грн. |
Змішувач для раковини безконтактний Lidz (CRM) 90 00 078 00 (LIDZCRM900007 | 3 832 грн. |
Lidz Lidz Tech 078 Chrome LDTEC078CRM32534 | 3 930 грн. |
Змішувач для умивальника сенсорний зі змішуванням LIDZ 90 00 хром силумін | 3 930 грн. |
Lidz (CRM) 90 00 078 00 | 3 881 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →