Душова кабіна Lidz Dozorca 90x90 90x90 кутова (Dozorca SC90x90.CRM.LOW.TR)
Фото 8 |
Lidz Dozorca 90x90 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Dozorca 90x90 90x90 кутова
Усі ціни 29 →Душова кабіна Lidz Dozorca SC90x90.CRM.LOW.TR (Профіль - хром, скло - проз | 12 402 грн. |
Душова кабіна Lidz Dozorca SC90x90.CRM.LOW.TR, скло прозоре 6 мм SD0003982 | 11 376 грн. |
Душова кабіна Lidz Dozorca 90x90 см на дрібному піддоні SC90x90.CRM.LOW.TR | 7 861 грн. |
Lidz Lidz DOZORCA SC90x90.CRM.LOW.TR (LDSC9090CRMLOWTR) LDSC9090CRMLOWTR | 11 520 грн. |
Кабіна для душу п'ятикутна кутова із піддоном LIDZ Dozorca 90x90x205см про | 11 520 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →