Душова система Lidz Kubis 06D-SES LD035KU43380 (LDKUB1031NKS43380)
Lidz Kubis 06D-SES LD035KU43380 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Kubis 06D-SES LD035KU43380
Усі ціни 31 →Душова система Lidz Kubis 06D-SES нікель LDKUB1031NKS43380 | 4 269 грн. |
Душова система Lidz Kubis 06D-SES бічний вилив (колір-нікель) LD035KU43380 | 5 337 грн. |
Душова система для кабіни Lidz Kubis 1031 на три споживачі (з виливом) (k3 | 4 324 грн. |
Душова система LIDZ Kubis 06D-SES із верхнім душем та виливом із нержавіюч | 4 324 грн. |
Душова система для кабіни Lidz Kubis 1031 на три споживача з виливом k35, | 4 324 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →