Змішувач Lidz Kubis 09D-SES LD383KU43379
Lidz Kubis 09D-SES LD383KU43379 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Kubis 09D-SES LD383KU43379
Усі ціни 24 →Lidz Lidz Kubis 0061 Nickel LDKUB0061NKS43379 | 2 646 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом LIDZ Kubis 09D-SES с | 2 646 грн. |
Змішувач для ванни Lidz Kubis 0061 Нікель (LDKUB0061NKS43379) LDKUB0061NKS | 2 646 грн. |
Lidz Змішувач для ванни Lidz Kubis 09D-SES | 2 368 грн. |
Змішувач для ванни Lidz Kubis 0061 (з душовим гарнітуром) (k35) LDKUB0061N | 2 646 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →