Душовий піддон Lidz Kupala ST 90x90x16
Фото 5 |
Lidz Kupala ST 90x90x16 80x80 см90x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Kupala ST 90x90x16
Усі ціни 21 →Душовий піддон Lidz Kupala 90x90 LKUST909016 | 4 599 грн. |
Душовий піддон Lidz Kupala ST900x900x160 (LKUST909016) LKUST909016 | 4 658 грн. |
Lidz Душовий піддон Lidz Kupala ST90x90x16 - LKUST909016 | 4 599 грн. |
Піддон для душової кабіни LIDZ Kupala LKUST909016 90x90x16см напівкруглий | 4 658 грн. |
Душовий піддон Lidz Kupala 900x900x160мм (LKUST909016) | 4 600 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Lidz Kupala ST 90x90x16
Ціни на Lidz Kupala ST 90x90x16 |
---|---|---|---|---|
Lidz Kupala ST 80x80x16 | від 4 007 грн. | 4 пропозиції | ||
Lidz Kupala ST 90x90x16 | від 4 542 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →