Змішувач Lidz Mayfair 16 143
Фото 6 |
Lidz Mayfair 16 143 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Mayfair 16 143
Усі ціни 7 →Змішувач для ванни Lidz Mayfair (CRM) 16 143 хром LIDZCRM16143 | 1 656 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16143 (LIDZCRM16143) LIDZCRM16143 | 1 656 грн. |
Lidz Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16 143 | 1 656 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16 143 LIDZCRM16143 | 1 656 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16 143 | 1 953 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16 143 Хром | 1 700 грн. |
Кран із лійкою у ванну Lidz (CRM) Mayfair 16 143 настінний поворотний | 1 656 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →