Змішувач Lidz Over 38 020
Відео 1Фото 7 |
Lidz Over 38 020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Over 38 020
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні з фільтром Lidz (BLA) Over 38020 (LIDZBLAOVER38020) LID | 2 582 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з фільтром Lidz (BLA) Over 38 020 | 2 582 грн. |
Змішувач для кухні LIDZ BLA OVER 38 020 з підключенням до фільтра (LIDZBLA | 2 582 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (BLA) Over 38 020 латунь з підключенням до фільтра | 2 582 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (BEI) Over 38 020 із підключенням до фільтра LIDZB | 2 920 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (BEI) Over 38 020 з підключенням до фільтра | 1 588 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →