Душова кабіна Lidz Wieza 80x80
Фото 11 |
Lidz Wieza 80x80 SC80x80.SAT.MID.L 80x8090x90 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wieza 80x80
Душова кабіна Lidz Wieza SC80x80.SAT.MID.L, скло Linie 4 мм LWISC8080SATMI | 7 768 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wieza SC80x80.SAT.MID.L, скло Linie 4 мм - LWISC80 | 8 152 грн. |
Lidz Набір Lidz душова кабіна Wieza SC80x80.SAT.MID.L, скло Linie 4 мм + п | 10 487 грн. |
Модификації Lidz Wieza
Ціни на Lidz Wieza |
---|---|---|---|---|
Lidz Wieza 80x80 | від 7 768 грн. | 3 пропозиції | ||
Lidz Wieza 90x90 | від 9 432 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →