Душова кабіна Lidz Wieza 80x80 (Wieza SC80x80.SAT.LOW.L)
Відео 1Фото 7 |
Lidz Wieza 80x80 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wieza 80x80
Усі ціни 7 →Lidz Душова кабіна Wieza SC80x80.SAT.LOW.L, скло Linie 4мм + QT Душовий пі | 12 277 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wieza SC80x80.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм без піддо | 5 616 грн. |
Душова кабіна LIDZ WIEZA SC80x80.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм без піддона (L | 5 688 грн. |
Душова кабіна Lidz Wieza SC80x80.SAT.LOW.L 80х80 см без піддону (LWISC8080 | 5 688 грн. |
Lidz Набір Lidz душова кабіна Wieza SC80x80.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм + п | 9 623 грн. |
Набір LIDZ душова кабіна WIEZA SC80x80.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм + піддон | 9 747 грн. |
Набір LIDZ душова кабіна WIEZA SC80x80.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм + піддон | 8 962 грн. |
Відеоогляди
Модификації Lidz Wieza
Ціни на Lidz Wieza |
---|---|---|---|---|
Lidz Wieza 80x80 | від 5 616 грн. | 7 пропозицій | ||
Lidz Wieza 90x90 | від 4 859 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →