Душова кабіна Lidz Wiezak 90x90 90x90 кутова (Wiezak SC90x90.SAT.LOW.L)
Фото 10 |
Lidz Wiezak 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wiezak 90x90 90x90 кутова
Душова кабіна Lidz Wiezak SC90x90.SAT.LOW.L (Профіль - сатин, скло - Linie | 8 322 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wiezak SC90x90.SAT.LOW.L Linie | 8 322 грн. |
Душова кабіна Lidz Wiezak SC90x90.SAT.LOW.L LWKSC9090SATLOWL2 | 9 710 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wiezak SC90x90.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм без підд | 5 877 грн. |
Lidz Набір Lidz душова кабіна Wiezak SC90x90.SAT.LOW.L, скло Linie 4 мм + | 10 708 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →