Холодильник Liebherr CBNes 6256 нержавіюча сталь
Фото 10 |
Liebherr CBNes 6256 нержавіюча сталь бежевий нержавіюча сталь |
|
Головна особливість моделі – наявність відразу трьох роздільних камер: холодильна, морозильна і нульова. Остання призначена для максимально тривалого зберігання продуктів без їх заморозки, що досягається шляхом підтримки температури всередині камери на рівні 0°C. Також уваги заслуговує антибактеріальний захист та підтримка сучасної технології No Frost. Для більшої зручності повсякденного використання панель управління обладнана дисплеєм. Передбачені функції швидкого охолодження і швидкої заморозки.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr CBNes 6256 нержавіюча сталь
Усі ціни 28 →Холодильник Liebherr CBNes 6256 | 243 790 грн. |
Liebherr CBNes 6256 CBNES6256 | 249 299 грн. |
Холодильник LIEBHERR CBNes 6256 CBNes6256 | 232 678 грн. |
Холодильник Liebherr CBNes 6256 | 240 948 грн. |
Liebherr CBNes 6256 | 227 489 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Liebherr CBNes 6256
Ціни на Liebherr CBNes 6256 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CBNbe 6256 бежевий | від 211 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Liebherr CBNes 6256 нержавіюча сталь | від 221 910 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →