Морозильний лар Liebherr CFF 2080 353 л
Фото 6 |
Liebherr CFF 2080 |
|
Морозильна скриня з фірмовою системою охолодження FrostProtect, завдяки якій на продуктах і стінках камери зберігання не з'являтиметься крижана кірка, а необхідність розморожування відділення стане рідкістю. Також агрегат можна безпечно та стабільно використовувати навіть у неопалюваному місці (гаражі, підвалі, лоджії тощо). Модель витримує температуру довкілля до –15 °C. Морозильна скриня Liebherr CFF 2080 оснащена електронною системою керування з РК-екраном.
Блок налаштування доповнений світлозвуковою сигналізацією, яка спрацьовує у разі порушення температурного режиму. Регулювання температури зберігання здійснюється в діапазоні від –15 до –28 °C. Кришка легко фіксується на будь-якій висоті, що підвищує зручність експлуатації пристрою, вивантаження та завантаження продуктів тощо. Додатково робочий простір освітлюється LED-лампочкою. У списку комплектації передбачені дві кошикові вставки, але при цьому загальну кількість кошиків можна збільшити до п'яти шт. Якщо робоча камера потребує розморожування, агрегат має систему зливу талої рідини. Дана модель є середньою в лінійці морозильних скринь CFF. Загальний корисний обсяг становить 353 л. А щорічна витрата електроенергії становить 247 кВт*год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr CFF 2080 353 л
Усі ціни 8 →Морозильна камера Liebherr CFF 2080 | 31 351 грн. |
Liebherr Cff 2080 Pure (CFF2080PURE) | 30 320 грн. |
Liebherr Cff 2080 Pure (CFF2080PURE) | 31 078 грн. |
Liebherr Cff 2080 Pure (CFF2080PURE) | 31 836 грн. |
Морозильная камера Liebherr CFF 2080 | 31 347 грн. |
Модификації Liebherr CFF 2080
Ціни на Liebherr CFF 2080 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CFF 1870 281 л | від 22 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Liebherr CFF 2080 353 л | від 30 320 грн. | 8 пропозицій | ||
Liebherr CFF 2500 497 л | від 39 930 грн. | 1 пропозиція |