Морозильна камера Liebherr GN 4335 268 л
Фото 12 |
Liebherr GN 4335 192 л268 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr GN 4335 268 л
liebherr GNef 4335 | 82 110 грн. |
Liebherr SGN 4335 | 110 700 грн. |
Liebherr SGNef 4335 | 118 500 грн. |
Глибоке охолодження
Окремостоячий морозильна шафа німецького виробника Liebherr GN 4335 належить до топової лінійки продуктів BluPerformance, адресованій для покупців, що цінують максимум комфорту і функціональності. Пристрій виконано в преміум дизайні, оснащене знімними ущільнювачами перевешиваемой двері з нержавіючої сталі зі стійким до подряпин немарким покриттям SmartSteel. Модель базується на ефективній системі заморожування No Frost, яка завдяки примусовій циркуляції повітря в морозильній камері дозволяє підтримувати оптимальні параметри вологості, попереджають утворення в ній інею і льоду. Потужність заморожування становить 18 кг/добу, а діапазон робочих температур від -15 °C до -28 °C. Функція швидкого заморожування SuperFrost дає змогу досягти швидкого охолодження свіжих продуктів за температури -32 °C. Під час відключення електроенергії прилад зберігає холод протягом 20 годин, а функція FrostControl автоматично відновлює початкові значення температури після відновлення енергопостачання.
Мінімум витрат на експлуатацію
Морозильна камера має велику корисну ємність 268 л, обумовлену висотою конструкції 185 см і великим виступом в глибину на 67 см. Внутрішній простір розділений на 8 відділень з полицями з загартованого скла, на яких встановлені прозорі контейнери. Система легкознімних ящиків VarioSpace дозволяє організувати великий простір для розміщення продуктів великого розміру. Електронна панель управління з монохромним цифровим дисплеєм дає можливість швидко встановити потрібні режими роботи, які відображаються світловим індикатором статусу і видно навіть при закритих дверях. Кнопки панелі управління можна заблокувати (захист від дітей), а залишивши двері відчиненими, ви отримаєте звукове та світлове оповіщення. Модель має високий клас енергоспоживання А++ з витратою електроенергії всього 168 кВт*год/рік. В цьому чимала заслуга електроніки і «розумною» функції SmartGrid-ready, вміє «на льоту» підлаштовувати енергозберігальні параметри. Велика кількість цікавих новаторських рішень і корисних функцій морозильної камери затьмарює високий цінник на дану модель.
Модификації Liebherr GN 4335
Ціни на Liebherr GN 4335 |
---|---|---|---|---|
Liebherr GN 3235 192 л | від 55 842 грн. | 2 пропозиції | ||
Liebherr GN 4335 268 л | від 82 110 грн. | 3 пропозиції |