Вбудований холодильник Liebherr ICBNd 5153
Фото 3 |
Liebherr ICBNd 5153 |
|
Просунутий і місткий вбудований холодильник на три робочі камери, представлений на ринку популярним німецьким брендом Liebherr. В основі пристрою знаходиться один класичний компресор, але при цьому передбачені три окремі контури охолодження - для кожної з робочих камер. Загальна корисна місткість пристрою складає 245 л. Морозильна камера оснащена технологією No Frost, яка запобігає утворенню інею та накопиченню льоду, що звільняє від необхідності регулярного розморожування.
Холодильне відділення має об'єм 104 л, сусідить зі спеціальною камерою зони свіжості BioFresh об'ємом 71 л. Ця унікальна зона дозволяє зберігати фрукти, овочі, рибу та м'ясо в оптимальних умовах, підтримуючи необхідний рівень вологості та температури. Вбудований дисплей та сенсорне керування забезпечують зручний доступ до різних функцій холодильника, у тому числі і до режиму відпустки та системи захисту від дітей. Також є індикатор закриття дверцят і автодоводчик дверцят SoftSystem. Цей холодильник має клас енергоспоживання D із споживанням енергії 207 кВтг на рік. Завдяки низькому рівню шуму, лише 34 дБ, його робота практично непомітна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr ICBNd 5153
Усі ціни 39 →Холодильник Liebherr ICBNd 5153 | 71 090 грн. |
Liebherr ICBNd 5153 ICBND5153 | 69 519 грн. |
Вбудований холодильник LIEBHERR ICBNd 5153 | 66 358 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Liebherr ICBNd 5153 | 69 146 грн. |
Liebherr ICBNd 5153 | 75 649 грн. |