Вбудований холодильник Liebherr ICSe 5103
Фото 4 |
Liebherr ICSe 5103 |
|
Вбудований двокамерний холодильник в 2021 році поповнив лінійку pure виробника Liebherr. Агрегат можна віднести до рішень на стику середнього і прогресивного рівня. При габаритах для вбудовування 1772x560x550 мм модель має корисний об'єм в 264 літри. Також тут запропоновані два контури охолодження і практичне сенсорне управління з дисплеєм, підтримкою режиму відпустки і захистом від дітей.
Холодильник Liebherr ICSe 5103 передбачає 81-літрове морозильне відділення, розташоване в нижній частині корпусу. Тут знаходиться трійка звичних висувних боксів, правда, розморожувати їх доведеться вручну. У 183-літровій холодильній камері крім чотирьох відкритих скляних полиць є три дверних кишені і зона вологості EasyFresh на телескопічних напрямних, призначена для розміщення овочів і фруктів. За видалення неприємних запахів відповідає дезодоратор (фільтр FreshAir). В процесі роботи прилад створює помірний шум (до 35 дБ), а річне споживання електричної енергії не повинно перевищувати 228 кВтгод. Модель сумісна з модулем SmartDevice-Box, покупка якого дасть змогу управляти роботою агрегату віддалено (по Wi-Fi).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr ICSe 5103
Усі ціни 26 →Холодильник Liebherr ICSe 5103 | 32 090 грн. |
Liebherr ICSe 1783 [5103] ICSE5103 | 32 790 грн. |
Вбудований холодильник LIEBHERR ICSe 5103 | 30 616 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Liebherr ICSe 5103 | 32 550 грн. |
Liebherr ICSe 5103 Pure | 30 982 грн. |