Вбудований холодильник Liebherr IXCC 5155
Liebherr IXCC 5155 |
|
Просунутий, високоякісний і місткий холодильник типу Side-by-Side. Це комбінований пристрій, що об'єднує в одному корпусі два повнорозмірні агрегати: холодильник (359 л) та морозильник (140 л). Модель оснащена незалежними компресорами та одразу чотирма контурами циркуляції. Багатозонна система охолодження DuoCooling подбає про створення оптимальних мікрокліматичних умов для кожної категорії продуктів.
У зоні охолодження передбачена секція BioFresh – це герметичний контейнер із регулятором вологості та температурою 0 °C. У ньому навіть делікатні та швидкопсувні продукти зможуть довше свою придатність. Вбудований холодильник Liebherr IXCC 5155 оснащений вбудованою сенсорною панеллю управління, що підвищує комфортність щоденної експлуатації пристрою. У зоні заморозки передбачено окремий блок зі знімними акумуляторами холоду. Дверні стулки укомплектовані доводчиком SoftSystem, завдяки чому забезпечується плавний хід та автоматичне закриття стулок. Система підсвічування LightTower гарантує гарний огляд усіх полиць, контейнерів та лотків. На блоці налаштування є великий сенсорний екран. У режимі очікування відображається вибраний температурний режим.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr IXCC 5155
Усі ціни 15 →Холодильник Liebherr IXCC 5155 | 147 790 грн. |
Liebherr IXCC 5155 IXCC5155 | 147 839 грн. |
Liebherr IXCC 5155 | 142 799 грн. |
LIEBHERR IXCC 5155 | 92 298 грн. |
Вбудовуваний холодильник Liebherr Ixcc 5155 Prime | 152 506 грн. |