Електрогенератор Lifan LF5GF-4 LS
Фото 7 |
Lifan LF5GF-4 LS бензинбензин / газ |
|
Генератор Lifan LF5GF-4 LS працює на бензині, а у моделі LF5GF-4 LS BG як паливо застосовується бензин чи газ
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lifan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lifan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lifan LF5GF-4 LS
Генератор бензиновий Lifan LF5GF-4 LS 101324-17 | 24 120 грн. |
Генератор бензиновый Lifan LF5GF-4 LS | 24 120 грн. |
Бензиновий генератор 5 кВт LIFAN LF5GF-4LS електростартер | 22 098 грн. |
Газобензиновий генератор 5,5 кВт LIFAN LF5GF-4LS BIFUEL | 22 887 грн. |
Модификації Lifan LF5GF-4 LS
Ціни на Lifan LF5GF-4 LS |
---|---|---|---|---|
Lifan LF5GF-4 LS | від 22 098 грн. | 4 пропозиції | ||
Lifan LF5GF-4 LS BG | від 24 924 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →