Камера відеоспостереження Light Vision VLC-4192DM
Light Vision VLC-4192DM |
|
Мінімальне освітлення — 0.001 люкс
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Light Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Light Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Light Vision VLC-4192DM
Усі ціни 7 →Light Vision VLC-4192DM 62317 | 1 249 грн. |
Видеокамера Light Vision MHD VLC-4192DM | 939 грн. |
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-4192DM White f=3.6mm (75-00033) | 924 грн. |
Light Vision VLC-4192DM Gray 63077 | 1 249 грн. |
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-4192DM Graphite f=3.6mm (75-00032) | 924 грн. |
Відеокамера VLC-4192DM Graphite Light Vision 2MP f-3.6 мм | 924 грн. |
MHD Відеокамера VLC-4192DM White Light Vision 2Mp f-3.6 мм | 924 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →