Радіокерована машина Limo Toy Formula 1:16
Фото 3 |
Limo Toy Formula 1:16
Тип:шосейні
Масштаб моделі:1:16
Двигун:електричний
Привод:задній
Всі характеристики
Характеристики Formula 1:16
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Limo Toy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Limo Toy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Limo Toy Formula 1:16
Машина LimoToy 16 см (M 0360 U/R) | 494 грн. |
Машина гоночна Limo Toy Формула р/в M 0360 U/R | 734 грн. |
Машинка на радіоуправлінні Limo Toy M-0360-U-R | 733 грн. |
Машинка на радіокеруванні Limo Toy M-0360-U-R | 889 грн. |
Машинка на радіокеруванні гоночна Limo Toy Червона (KTM0360U/R) | 685 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →