Вантажна шина Linglong KTD300 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Linglong KTD300 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Linglong KTD300 295/80 R22.5 154M
Ціни на Linglong KTD300 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Linglong KTD300 295/80 R22.5 154M | від 16 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Linglong KTD300 315/70 R22.5 154L | від 12 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Linglong KTD300 315/70 R22.5 156L | від 12 264 грн. | 3 пропозиції | ||
Linglong KTD300 315/70 R22.5 156M | від 12 538 грн. | 1 пропозиція |