Вантажна шина Linglong KTS300 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Linglong KTS300 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong KTS300 315/70 R22.5 156L
LingLong KTS300 (рулевая) 315/70 R22.5 156L PR18 | 10 885 грн. |
Ling Long KTS300 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR "3PMSF" | 10 818 грн. |
LingLong KTS300 рульова (315/70R22,5 156L) 347119 | 10 731 грн. |