Стільчик для годування Lionelo Maya
Фото 10 |
Lionelo Maya |
|
Можливість установки стільця на полози для заколисування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Maya
Усі ціни 15 →Стільчик для годування Lionelo Maya, білий (LO.MY01) | 5 499 грн. |
Стульчик для кормления Lionelo Maya (white) (LO.MY01) | 5 499 грн. |
Стільчик для годування Lionelo Maya white (LO.MY01) | 5 499 грн. |
Стілець для годування Lionelo Maya White (LO-MAYA WHITE) | 5 285 грн. |
Стілець для годування Lionelo Maya White (LO-MAYA WHITE) LO-MAYA WHITE | 5 499 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →