Моторне мастило Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 205 л (1397)
Товар застарів 56 517 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 205; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API CF; ACEA B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 1 л | від 418 грн. | 18 пропозицій | ||
Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 5 л | від 1 930 грн. | 27 пропозицій | ||
Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 20 л | від 6 482 грн. | 18 пропозицій | ||
Liqui Moly Diesel Leichtlauf 10W-40 60 л | від 18 919 грн. | 7 пропозицій |