Моторне мастило Liqui Moly Leichtlauf 10W-40 60 л (3911)
Товар застарів 13 841 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 60; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 500.00/501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; Допуски BMW / MINI: B71 2294; |
Liqui Moly Leichtlauf 10W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Leichtlauf 10W-40 1 л | від 320 грн. | 19 пропозицій | ||
Liqui Moly Leichtlauf 10W-40 4 л | від 1 417 грн. | 3 пропозиції | ||
Liqui Moly Leichtlauf 10W-40 5 л | від 1 737 грн. | 16 пропозицій |