Моторне мастило Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40 60 л (3868)
Товар застарів 17 564 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.5 |
Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40
Ціни на Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40 1 л | від 533 грн. | 4 пропозиції | ||
Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40 4 л | від 2 012 грн. | 11 пропозицій | ||
Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W-40 5 л | від 2 499 грн. | 15 пропозицій |